News
Hosted on MSN2mon
What Is Royal Jelly And Why Is It So Expensive?However, it's not nearly as accessibly priced as honey. Royal jelly can cost up to $125 per pound due to its labor-intensive harvest and the small quantities produced by bees. Extracting royal ...
Some results have been hidden because they may be inaccessible to you
Show inaccessible results